O nas

Wysoka jakość

Dom wybudowane przez doświadczonego dewelopera zgodnie ze sztuką budowlaną przetrwają równie długo co budynek murowany. Gwarantowana precyzja wykonania i trwałość.

Szybka budowa

Cały proces, od wylewania fundamentów do ukończenia domu, może trwać zaledwie kwartał. Prace mogą być realizowane również w zimie.

Niskie koszty użytkowania

Orientacyjny roczny koszt utrzymania domu z powierzchnią wynoszącą 100 m² jest porównywalny do małego miejskiego mieszkania z jedną sypialnią.

Domy bezczynszowe

Domy są całkowicie bezczynszowe. W przypadku większych mieszkań o metrażu zbliżonym do inwestycji z naszej oferty, miesięczny czynsz wyniósłby aż 1200 zł.

Wzgórze Witosa

Nowo powstające osiedle Wzgórze Witosa to ambitna inwestycja deweloperska, której charakter nieodłącznie kojarzony jest z zielenią, ciszą i wypoczynkiem. Realizowany obecnie projekt łączy w sobie kilka bardzo ważnych i pożądanych elementów.

Bezapelacyjnym atutem osiedla Wzgórze Witosa jest lokalizacja, blisko centrum Tarnowskich Gór, przy jednoczesnym sąsiedztwie autostrady A1. Gwarantuje to dogodny i bezpieczny dojazd w dowolnym kierunku, przy zapewnieniu przyjaznego środowiska do odpoczynku i spędzania wolnego czasu z rodziną. Sprzyjają temu rozległe tereny zielone tej okolicy, w tym Sztolnia Czarnego Pstrąga mieszcząca się w sąsiedztwie Parku w Reptach i Doliny Dramy.

Jest to idealne miejsce do życia dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak również dla rodzin z dziećmi czy osób starszych, ceniących sobie spokój i kontakt z naturą.

Kontakt
Poznaj nas

Poznaj nas

Nasi klienci nie ponoszą żadnego ryzyka finansowego podczas finalizowania transakcji. Cały projekt jest realizowany i finansowany wyłącznie ze środków własnych inwestora. Budujemy dom i sprzedajemy gotowy produkt bez żadnego ryzyka.

  • Sprawdzony deweloper
  • Pewna technologia
  • Wyjątkowa architektura
  • Wysoki standard wykończenia

Oszczędność

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i właściwej izolacji masz pewność, że dom, który dla Ciebie zbudujemy szybko się nagrzeje, a rachunki za ogrzewanie będą niskie.

  • Ograniczone koszty eksploatacji
  • Konkurencyjne ceny
  • Pomoc w finansowaniu
  • Trwałe materiały